POZNAJ NAS

Hurtownia jubilerska z tradycjami...

Z szeroko pojętą branżą jubilerską jesteśmy związani od bardzo dawna, ponieważ na rynku funkcjonujemy nieustannie już od 1993 roku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu doskonale orientujemy się w oczekiwaniach klientów i jesteśmy w stanie wyjść im wszystkim naprzeciw. 
Osobą decyzyjną w naszym przedsiębiorstwie jest Barbara Mathea.
 Jesteśmy z Wami od ponad 26 lat...

Najwyższej klasy materiały, narzędzia i półfabrykaty jubilerskie.

Działająca na rynku jubilerskim od 26 lat "Barbara" oferuje różnorodne półfabrykaty jubilerskie, między innymi kamienie naturalne oraz syntetyczne - cyrkonie okrągłe, markizy, owale, kwadraty, bagietki (prostokąty), oktagony (ośmiokąty) i inne szlify fantazyjne, rubiny korundy, szafiry spinele, akwamaryny spinele, cyrkonie kolorowe (ametysty, oliwiny, różowe, czarne, szampany, peridoty, oranże, granaty i inne) rzemienie jubilerskie, druty jubilerskie, silikon, akcesoria do bransoletek i wiele innych produktów, a także opakowania do biżuterii (opakowania do pierścionków, bransoletek, kolczyków, zegarków), dodatki stopowe (ligury). 

Zajmujemy się kompleksowym wyposażaniem sklepów oraz pracowni jubilerskich. Posiadamy szeroki asortyment wysokiej klasy produktów, niezbędnych do prowadzenia pracowni jubilerskiej. Jesteśmy pewni, że oferowane przez nas artykuły dla jubilerów zachwycą nawet najbardziej wymagających klientów i umożliwią stworzenie oryginalnych prac.

Posiadamy bardzo bogatą ofertę ekspozytorów oraz opakowań jubilerskich. 

Stale poszerzamy nasz asortyment, aby w pełni zaspokoić oczekiwania naszych klientów. Wybieramy tylko najlepsze półfabrykaty do wyrobu biżuterii. 

Zaopatrujemy zakłady produkcyjne i odlewnicze na terenie pomorza w kamienie do złota i srebra oraz w materiały odlewnicze. 

Szczycimy się wieloletnią współpracą z dużymi polskimi firmami jubilerskimi. Cały czas jesteśmy otwarci na propozycje nowej współpracy. 


Zapraszamy do skorzystania z oferty hurtowni jubilerskiej Barbara w Gdańsku !